İhair Nedir, Şikayet, Yorum, Kullananlar

İhair Nedir?

İhair bir çok bitkinin karışımı ile elde edilmiş olan bitkisel bir destek ürünüdür. İçerisinde ki bitkiler sayesinde sürüldüğü bölgedeki gözenekleri açar ve kıl köklerinin beslenmesini sağlar. Bu beslenme sonrasında kıl kökleri uzayarak gürleşir. Zamanla sakalda ki seyreklikleri kapatır ve hiç çıkmayan bölgelerde de sakal çıkmasına yardımcı olur.

İhair Kullananlar

İhair Türkiye genelinde çok sayıda kullanıcı kitlesine sahiptir. Birçok müşterisinde olumlu sonuçlarını göstererek kendi sosyal medyalarda ispatlamıştır. Ürünle ilgili yapılan klinik araştırmalarda da olumlu sonuçlar görüldüğü için bir çok insan hiç tereddüt etmeden ürünü alıp denemiştir. Piyasada sahte ürünlerde bulunduğu için bir ürün almadan önce iyice araştırılması gerekmektedir.

İHAİR

İhair Kullanımı

İhair ürününü günde 1 kere problemli bölgeye on damla damlattıktan sonra masaj yaparak yedireceksiniz. Bu sayede cildiniz bu serumu tamamen emeceği için kıl kökleriniz yeterli vitamin ve mineral seviyesine ulaşabilecek. Dozajı arttırmadan tavsiye edildiği gibi kullanmanızı öneriyoruz.

İhair Şikayetleri

Ürünlerin kargo sırasında hasar gördüğü, sahte ürünler geldiği ya da fayda etmediği yönünde bir çok şikayet var. Bu şikayetlerin büyük çoğunluğunda müşteri ürünleri nereden tedarik ettiğini bilmiyor ya da aldığı firmaya ait bir irtibat numarasına sahip olmuyor. Böyle durumlarda kargo poşetinin üzerinde yazan firma adını internette araştırarak firmayı bulabilirsiniz. Bizden siparişi verilip alınmamış herhangi bir üründe bizim yapabileceğimiz bir şey yoktur.

İhair Etkileri

İhair Fiyat

İhair fiyatları sayfamızda bulunan sipariş ver kısmın da mevcuttur. Herkes bu kısma girerek ürünün fiyatını ve kampanyalı paketleri görebilir kendi ihtiyacına göre en uygun paketin siparişinde bulunabilir. Eğer kendiniz karar veremiyorsanız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilir ve bizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

İhair Resmi Satış Sitesi

İhair bir çok web sitesi ve platform üzerinden satışı yapılıyor olarak görülmektedir. Ancak bu platformlardaki satıcıların ne kadar güvenilir olduğu şüphelidir. Aynı şekilde bazı web sayfaları üzerinde herhangi bir irtibat numarası bulunmamaktadır. Böyle sitelerden kesinlikle alışveriş yapmamalısınız. Biz güvenli E-Ticaret ortamı yaratabilmek için kargolarımızı kapıda ödeme seçeneği ile gönderiyoruz ve sürekli olarak irtibat numaramız aktif olarak hizmet vermektedir. Müşterilerimizin karşılaşabileceği herhangi bir durumda bizimle iletişime geçerek yardım isteyebilir. Ayrıca kargosunu teslim alan müşterilerinde ürünü kuryenin yanında açmasını ve üründe bir problem var ise tutanak tutması gerekmektedir. Aksi taktirde firma olarak durumun akıbetini bilemeyeceğimiz için bir işlem başlatamıyoruz.