İhair Sakal Serumu Faydaları

Günümüzde bir çok insan saç ve sakal yapısında seyreklik gibi sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunların başlıca sebepleri kıl köklerinin yeterli şekilde beslenememesinden kaynaklanmaktadır. Neredeyse her 3 erkekten 1’i sakal seyrekliği yani köselik sorunu yaşar. Sakalın normal bireylere oranla yavaş uzaması acaba bende bir sorun mu var tarzında soruları da meydana getirmektedir. Örneğin günümüzde bir çok lise öğrencisinde bile yoğun bir sakal oluşumu görülmektedir. Gür ve güçlü bir sakal bir erkeğin makyajı niteliğindedir. Özellikle görünüş ve özgüven konusunda büyük bir rol oynayan sakal bazı bireylerde çok geç çıkmaktadır. Normal bir bireyde sakala ortalama 20 yaşında tam bir seviyeye ulaşmalıdır. Sakal sorununa İhair ile son verebilirsiniz.

İhair Nedir?

İhair saç ve sakal serumu olarak bilinen bir üründür. İlk çıkışı saçlar için olsa da hem saç hem sakal gelişimi için kullanılabilen bir üründür. Sakalların seyrek bölgelerinde de uzama sağlayabilen bitkisel bir üründür. Sürülen bölgedeki sakal köklerini besleyerek uzamaya ve gürleşmeye teşvik eder. Düzenli bir şekilde kullanıldığında ortalama bir ay içerisinde etkisini göstermektedir. Sakalı çok seyrek olan kişilerde daha uzun sürebilmektedir. Kullanımı da oldukça kolay olan İhair sakal serumu herhangi bir yan etki içermemektedir. Tamamen bitkilerden sentezlenerek oluşturulmuş bir ürün olan İhair serum her bireyin sakal sorunu tamamen ortadan kaldırabilecek kadar etkilidir. Sadece sakal çıkartmaz aynı zamanda sakalın güçlenmesini de sağlamaktadır. Bu nedenle kullanıcıların bir çoğu sakallarına bakım yapmak için de kullanmaktadır.

ihair faydaları

İhair Nasıl Kullanılır?

İhair sakal serumunu gün de bir kere temiz cilde 10 damla damlatacaksınız. Daha sonrasında masaj yaparak yüzünüzün serumu tamamen emmesini sağlamanız gerekiyor ve ürünü kesinlikle durulamayacaksınız. Serumun etkisini gösterebilmesi için sakal köklerinin tamamen emmesi gerekmektedir. Mümkünse kullanmadan önce sakallarınızı kesmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü serumun sakal köküne ulaşması ne kadar kolay olursa emilmesi ve etkilerini gösterme hızı o kadar artacaktır. Her gün düzenli olarak kullanarak bir ay içerisinde seyreklikleri tamamen ortadan kaldırarak sizlere tam bir sakal oluşumu sağlamaktadır.

İhair Yan Etkisi Var mı?

İhair tamamen bitkisel içerikli bir ürün olduğu için yapılan klinik araştırmalarda herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır. Kullanan müşterilerden de ürünün yan etkisine ya da oluşturduğu herhangi bir sağlık sorununa rastlanmamıştır. Bir haftalık bir kullanımdan sonra yüzünüzde hafif kaşıntılar olabilir. Bu kaşıntılar ürünün bir yan etkisi değildir. Sakallarınız çıkmaya başladığı için haliyle yüzünüzde bir kaşıntı etkisi oluşacaktır. Bu gibi durumlarda hiç panik yapmanıza gerek yok. Eğer kaşıntılar çok fazla ve dayanılmaz gibi olursa yüzünüzü bol su ile durulamanız yeterlidir. Ürünün herhangi bir yan etkisi olmadığı sağlık uzmanlarımız tarafından tescillenmiştir. Eğer ürünün içeriğine karşı alerjik bir sorununuz var ise ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanız gerekmektedir.