İhair Sakal Serumu İşe Yarıyor Mu?

Bir çok erkek sakal sorunu yaşamaktadır. Bu sorun genellikle sarışın erkeklerde görülse de bazı esmer bireylerde de sakallarında seyreklik olmaktadır. Sakal bir erkeğinin makyajı gibi algılanmaktadır. Özellikle bir çok erkek sakalı erkekliğin bir göstergesi olarak görmektedir. Sakal gerçekten erkeklerde çekicilik özelliği taşıyan bir yapıdır. Bir erkeğin sakalı kendini istediği şekle sokabilmesi için kullanabileceği tek araçtır. Özellikle sosyal medya gibi yerlerde sakallarla ilgili bir çok yazı yazılmaktadır. Ayrıca sakalı olmayan erkeklerde arkadaşları arasında baskılar ve dalga alay konusu olmaktadır.

Bu sakal sorununu ortadan kaldıracak piyasada bir çok ürün varmış gibi görülse de bir çoğu işe yaramamaktadır. Gerçekten sakalınızın çıkmasını istiyorsanız bunun için gerekli işlem sakalların beslenmesidir. Sakalların beslenmesi için de bir çok farklı bitkinin içerisinde ki gıdalar kullanılması gerekmektedir. Bu gıdaların hepsini bulunduran piyasa da satışı yapılan tek bir ürün bulunmaktadır. Bu ürün ise İhair sakal serumudur. Ortalama bir bireyin eksik olarak tükettiği için sakalların yeterli miktarda uzamaması yaşanır.

İHAİR

İhair düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman kıl köklerinin beslenerek uzamasına yardımcı olur. Bu hem uzamış kıl köklerinin etkiler hem de uzamamış kıl köklerini besleyerek hem güçlenmesine hem de daha hızlı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Bu etki sayesinde kişinin sakalları hızlı bir şekilde uzamaya başlar. Ayrıca sadece sakal olarak değil, aynı zaman da ise saç gibi kıl köküne dayalı bölgelerin de uzamasına yardımcı olur.

Hem uzamasını hem de güçlenmesini sağlayacağı için sakal ve saçlarda ki dökülmeleri azaltmaktadır. İhair serumunun ilk olarak saçlar için çıkarıldığını belirtelim. Zamanla ürünün üzerinde yapılan denemelerde kıl köklerini güçlendirerek uzatması olduğu belirlendiği için sakallar için de kullanılmıştır. Kadınların da saçlarında kullanabilecekleri bir serum olduğunu belirtebiliriz.

İhair sakal serumu herhangi bir yan etki içermeyen tamamen bitkisel olarak geliştirilmiştir. İçerisinde hiçbir kimyasal maddeye yer vermemiştir. Bitkilerden sentezlenen bileşen kullanıldığı için bir yan etki oluşturmaz. Kullanan bazı müşterilerde kaşıntı yaptığını daha önce duyduk. Bu sakalın sonradan uzamaya başladığı bölgelerde gözenekler genişlediği için görülen doğal bir olaydır. Bu durumu yaşayan müşterilerin tereddüt etmesine gerek yoktur.