Mavi İksirin Mucizeleri

Kimi zaman yaşlılık kimi zaman stres kimi zaman genetik nedenlerden dolayı dökülen saçlardan insanlar bıkmış durumda. Haliyle bundan faydalanmak isteyen dolandırıcı insanlar merdiven altı üretimine geçti ve insanları kandırarak bu durumdan kar ettiler. Bir diğer çözüm olan saç ekimi ise ekonomik durumu iyi olmayan insanları hayal kırıklığına uğrattı. Bu duruma dur diyen Mardin’li eczacı adını Mavi İksir koyduğu saç serumunu piyasaya sürdü.

Mavi İksir Nedir ?

7 Farklı dermatolojik testten geçmiş olan saç serumu, Mardin’li eczacının markla patentli buluşudur. Mavi İksir temiz saça uygulanan içeriğinde bitki özleri içeren tamamen doğal bir saç serumudur. Yaşlılıktan, stresten, genetik faktörlerden dolayı döküle saçınızı geri getirmek, ısılı şekillendiriciler ve boyalı saçların kırılganlılarını onarıp saça bakım yapmak için;

Kafada bulunan tüyleri uyararak uyandırır ve saç oluşumunu sağlamak için gerekli vitaminleri tüylere takviye taşır. Kafa derisini ve saç diplerini onarır. Onarılan saç dipleri zamanla büyür ve saç oluşumu gerçekleşir. Bununla bitmeyen mavi iksir uniseks yani her iki cins içinde kullanıma uygundur. Saçınıza gerekli vitaminleri taşıdığından saçlarınız daha parlak, canlı ve güçlü bir görünüme kavuşur. Sadece bunlarla kalmayıp kepekleri azaltır.

Neden Mavi İksir ?

Yerli malı olan mavi iksir içeriği sadece bitki özlerinden oluşur ve tamamen doğaldır. Diğer saç çıkarma yöntemlerine kıyasla daha güvenilir ve oldukça ekonomiktir. Basitçe ulaşılabilir ve güvenilirliği dermatolojik testlerden geçtikten sonra onaylanmıştır. Saçlarınızın çıkmasını saç derinize bakım yaparak sağlar sadece kellik için değil saç bakımı içinde kullanılır. Saç bakım kremleri ya da keratinler kadar kullanışlı ve pahalı değildir bu yüzden mavi iksir daha fazla tercih edilir.

Mavi İksir

Mavi İksir Saç Serumu İçeriği

● Çinko

● Demir

● Folik asit

● Protein

● E Vitamini

Mavi İksir Nasıl Kullanılır ?

Her gün duştan sonra temiz saça uygulanan serum, saç diplerine nazik hareketlerle masaj yaparak 5 – 6 dakika boyunca uygulanmalıdır. Serum iyice saçınıza işlediğinde iyice durulayıp saçınızı kurutunuz.Kesin sonuçlar için düzenli olarak kullanınız.